Про компанію

Про компанію

ТзОВ «JLT UKRAINE» створена у 2018 році.

JLT Ukraine – спеціалізується на вирощуванні, збиранні, переробленню та продажі свіжих і заморожених ягід, фруктів та овочів. Компанія прагне виробляти екологічно чисті продукти найвищої якості та за розумною ціною, а також бути місцевим прикладом успішного та збалансованого бізнесу, який несе добробут регіону та місцевому населенню.Наша компанія здійснює вирощування (на родючих ґрунтах в особливій кліматичній зоні) різноманітних сортів яблук (Айдаред, Чемпіон, Йонагорет, Ред принц, Ліголь, Ред чіф, Богемія, Декоста, Фуджі, Голден та ін.). Також серед представленої продукції свіжих яблук та перстків ми пропонуємо ще заморожені сливи, бузину, лохину, ожину, малину та чорницю.

З метою збереження свіжих властивостей продукту ми використовуємо тунельний метод шокового заморожування продукції при температурах -25° -40° яка дозволяє миттєво «консервувати» ягоди та фрукти зберігаючи в них всі поживні мікроелементи та вітаміни.

Заморожена продукція зберігається поруч на спеціально обладнаному складі загально місткістю до 1 тисячі тон продукції. Склад має сучасне оснащення, та забезпечує якісне збереження продукції у відповідних контрольованих умовах

Саме новітні технології вирощування і заморозки – є важливими критеріями гарантування клієнтам якості нашого продукту

Дізнайтесь більше про наші пропозиції!

Зв’яжіться з нами у зручний для вас спосіб!

Ми готові та відкриті до розширення співпраці розвитку та партнерства.